Misyon ve Vizyon

             Misyon : Araştırmacıları ve güçlerini bir araya toplayabilmek için laboratuvar, araştırma ve analiz merkezlerinden oluşan bir birim oluşturmak ve bu birimin çatısı altında bireysel olarak ulaşılması zor olan alet, cihaz ve kimyasal malzemeleri araştırma yapmak isteyen bilim insanlarının hizmetine sunmaktır.

Bu çerçevede yapmamız gereken bir diğer çalışmada bilim insanlarının hem birbirleri ile hem de sanayicilerle ortaklıklar kurmalarını teşvik etmektir. Bu amaçla üniversiteli akademisyenlere BAP, TÜBİTAK, DPT, KOSGEB vb. alanlarda projeler yapmaları hususunda yardım ve teşvik etmektir.

 

            Vizyon : Üniversitemizde yürütülen araştırma geliştirme faaliyetlerinde kullanılan pahalı ve değerli olan ve bir çok araştırmacıya hitap eden malzeme ve cihazları bir arada toplu olarak hizmete sunmak bağımsız olarak üniversitenin farklı ve uzak laboratuvarlarında çalıştıkları için birbirlerini tanımayan ve birlikte çalışmayan araştırmacıları aynı ortamda bir araya getirerek ortaklıklar oluşturmak birlikte çalışmalarını teşvik etmektir.

 

 

Bağlantılar
Fotoğraf Albümü
AKADEMİK PERSONEL
İletişim

Malzeme Araştırma Laboratuvarı                          0 252 211 30 74

Manyetik Malzeme Araştırma Laboratuvarı        0 252 211 30 74

Biyokimya Laboratuvarı                                          0 252 211 49 27

Biyokimya Laboratuvarı                                          -

Yukarı Çık